LIGHTTECH ULTRAVİYOLE LAMBA ÇEŞİTLERİ

UVC Amalgam Utraviyole Lambalar

Ön Isıtmalı Lambalar

ultraviyole_lamba

Ön Isıtmasız Lambalar

ultraviyole_lamba

Yüksek Çıkışlı Lambalar

Germipak Hücre Kırıcı Lambalar

U Şeklinde Lambalar

Yumuşak Camdan Lambalar

UVC Kompakt Lambalar

UVC Ufak Utraviyole Lambalar

Metal Halojenür Kürleme Lambaları

Daldırma Tip Sualtı Lambalar

Havalandırma Dezenfeksiyon Lambaları

MPUV Lambalar

MPUV Lamba Taban ve Soketleri

Kuartz Cam Tüp ve Levhalar

Ultraviyole Su ve Hava Dezenfeksiyon Sistemleri

 

UV-C ULTRAVİYOLE HAVA DEZENFEKSİYONU

 

      

 

Ultraviyole hava dezenfeksiyon üniteleri konutlarda ve endüstriyel işletmelerde en iyi hava kalitesi ve hava dezenfeksiyonu sağlar. Ticari ve endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. Gıda üretim, paketleme, soğuk zincir, hastaneler ve ameliyathaneler gibi ortamlarda kullanımı uygundur. Ultraviyole hava sterilizasyon ünitelerinde virüs, bakteri ve küf sporlarına karşı oldukça ölümcül bir UV dalga boyu veren UV-C Lambalar kullanılmaktadır.

 

HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNDE UV-C ULTRAVİYOLE OPTİMİZASYONU 

Ultraviyole hava sterilizasyon üniteleri, klima ve havalandırma sistemi olan tüm kapalı ortamlarda uygulanabilir. Ultraviyole dezenfeksiyon ünitesi havalandırma sisteminin içine yada taze hava emiş noktasında adapte edilerek havanın kontrollü şekilde dezenfeksiyonu sağlanır.

 

 

SOĞUK ODALARDA UV-C ULTRAVİYOLE HAVA STERİLİZASYONU

Soğuk odalarda bulunan evaporatörlerin önüne ultraviyole hava sterilizatörü sabitlenerek evaporatörün oluşturduğu hava akımını kullanarak, odanın içerisinde tam sterilizasyon sağlanır. Evaporatörlerin önüne ve havalandırma kanallarının içerisine yerleştirilen ultraviyole hava sterilizasyon ünitesi ortamdaki havanın kalitesini arttırmakla beraber, soğuk odalardaki ürünlerin üzerinde bulunan kontaminasyonları yok eder ve ürünlerde meydana gelecek bozulmaların süresini uzatır.

 

Ultraviyole hava dezenfeksiyon ünitelerinde ultraviyole lambalar oda içerisinde bulunan insanlar tarafından görünmeyecek şekilde dizayn edilir ve oda içerisinde bulunan insanların göz sağlığı açısından risk oluşturmaz.

 

 

UV-C ULTRAVİYOLE SU DEZENFEKSİYONU

 

 

İşletmelerde ve evsel kullanımda kullanım suyunun dezenfeksiyonunu sağlamanın en etkili yöntemlerinden birisi ultraviyole ışınlar ile sağlanır. Suya herhangi bir şey eklemeden yada çıkarmadan sadece UV-C ışınlarına maruz bırakarak su içerisindeki zararlı mikroorganizmaların %99,99 unu ortadan kaldıran düşük maliyetli ve çevre dostu bir yöntemdir.

 

Polietilen ve Paslanmaz Ultraviyole Dezenfeksiyon Reaktörü

Polietilen (HDPE) ve Paslanmaz gövdeli UV-C Ultraviyole Su Dezenfeksiyon Cihazlarının içerisinde farklı debi ve kapasitelere göre belirlenmiş sayıda UV-C Ultraviyole lambalar vardır. Sistem kapalı devre olduğu için reaktörden geçen tüm su ultraviyole ışığına maruz kalır ve su içerisindeki tüm mikroorganizmalar yok edilir.

 

HDPE Ultraviyole Dezenfeksiyon Modelleri için Tıklayın.

 

 

 

 

DALDIRMA TİP SU ALTI ULTRAVİYOLE LAMBA SETİ

 

Daldırma tip ultraviyole lambalar mevcut su depolarına kolaylıkla adapte edilebilir. Su sızdırma riski yoktur. Depo içerisindeki su ultraviyole ışınlarına maruz bırakılarak su içerisindeki mikroorganizmalardan arındırılır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UV-C ULTRAVİYOLE ARMATÜRLERİ

 

Standart üretimlerimiz olan modellerin haricinde ultraviyole armatür uygulamak istediğiniz tüm alanlar için talep ettiğiniz ölçülerde ve özelliklerde armatürler üretiyoruz.

UV Armatürler tercihinize göre paslanmaz metal yada galvaniz kaplı metallerden üretilebilir.

Ultraviyole armatürler; Yemek fabrikalarında, gıda üretim ve işleme tesislerinde, laboratuvarlarda, ameliyathanelerde, su depolarında, soğutma dolaplarında ve tüm kapalı ortamlarda kullanılabilir.

 

 

 

 

 

ULTRAVİYOLE KÜRLEME ÇÖZÜMLERİ

 

    

Ultraviyole (UV) kürleme ve kurutma sistemleri, ahşap, plastik, v.b. yüzeylere uygulanan UV bazlı dolgu, astar, boya ve vernik gibi kimyasalların kurutulması için kullanılır.

 

“GEFA Teknik” olarak biz mevcut sistemlerinize adapte edilebilir, kürleme üniteleri geliştiriyoruz. Özel projeleriniz ve sistemleriniz için kürleme hazneleri tasarlıyor ve sisteminize adapte ediyoruz.